Aho Girl

Oglądaj Aho Girl online

★ 7.8 2017 1 Sezony KomediaAnimacja

Chcesz obejrzeć Aho Girl? IBO Player udostępnia Aho Girl (2017) na każdym Twoim ekranie w 4K Ultra HD. Oto wszystko, czego potrzebujesz, aby to obejrzeć.

Zobacz zwiastun

O czym jest Aho Girl?

Fabuła opowiada o licealistce Yoshiko, naprawdę głupiej dziewczynie (potrafi uzyskać zero punktów w teście wielokrotnego wyboru). Swój szkolny czas spędza z przyjacielem z dzieciństwa, którego – jak twierdzi – lubi a on musi się godzić z jej wszystkimi wybrykami…

Najnowszy odcinek

S1 · Odcinek 12 — Meeting... And! Aho Girl · 2017-09-19

Ten years ago, Yoshiko met Akuru. Childhood friends, the kid next door, the old cliché story, shattered into a million pieces with the tragedy which unfolds. Young Akuru seeks the power to defeat Yoshiko, surpassing his limits out of fear. What is born in the young Akuru's heart?

Gatunki
Komedia, Animacja
Pierwsza emisja
2017-07-04
Ocena
★ 7.8 / 10

Główna obsada

  • Aoi Yuuki Yoshiko Hanabatake (voice)
  • Tomokazu Sugita Akuru Akutsu (voice)
  • Sayaka Harada Sayaka Sumino (voice)
  • Sumire Uesaka Iinchou Fuuki (voice)
  • Daisuke Namikawa Dog (voice)
  • Mao Ichimichi Akane Eimura

Jak oglądać Aho Girl na IBO Player

Oglądanie Aho Girl na IBO Player zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Zacznij oglądać Aho Girl już dziś

Rozpocznij darmowy okres próbny IBO Player i oglądaj Aho Girl już dziś, wraz z tysiącami filmów, seriali i kanałów na żywo w 4K Ultra HD.