Peter Kay: The Tour That Didn't Tour Tour

Гледајте Peter Kay: The Tour That Didn't Tour Tour онлајн

★ 6.2 2011 83 мин Комедија

Желите да гледате Peter Kay: The Tour That Didn't Tour Tour? IBO Player доноси Peter Kay: The Tour That Didn't Tour Tour (2011) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је Peter Kay: The Tour That Didn't Tour Tour?

He’s back! One of Britain’s best loved comedians finally brings his record breaking Tour That Doesn’t Tour Tour to DVD. With his first live tour in seven years, playing to over one million people, this hilarious NEW show, sees Peter back on nights, doing what he does best, live stand-up comedy.

Жанрови
Комедија
Премијера
2011-11-07
Режија
Peter Kay
Оцена
★ 6.2 / 10

Главне улоге

  • Peter Kay Self
  • Gavin Free Audience Member

Како гледати Peter Kay: The Tour That Didn't Tour Tour на IBO Player

Гледање Peter Kay: The Tour That Didn't Tour Tour на IBO Player траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Почните да гледате Peter Kay: The Tour That Didn't Tour Tour данас

Покрените бесплатну пробу IBO Player и гледајте Peter Kay: The Tour That Didn't Tour Tour данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.